Poilsis sodyboje

 

„Sabo poilsis“ - nuostabi sodyba gamtos apsuptyje, pirtis, edukacinių ekskursijų organizavimo paslaugos, kelionės dviračiais ar autobusu, plaukimas baidarėmis gražiausiomis Dzūkijos upėmis.

Maloniai kviečiame į Sabo sodybą, kurią rasite Subartonių kaimo pakraštyje. Subartonių kaimas garsus, kaip rašytojo V. Krėvės gimtinė, įsikūręs tarp Gelovinio, Gilšės, Linamarkės, Pakelinio, Kampinio ežerų. Ilsėsitės jaukiame ir atokiame gamtos kampelyje, kur visais metų laikais natūralus mikroklimatas atpalaiduos ir suteiks jėgų bei energijos.

Sodyba tinka poilsiui su draugais ir šeima, šeimos šventėms, gimtadieniams, įmonių vakarėliams. Čia galite mėgautis gamtos grožiu ir veiklos įvairove. Mėgstantiems pirties malonumus – galime iškūrenti pirtį, kubilą; gamtos mėgėjams - pasiūlyti žvejybą, grybavimą, uogavimą, o norintiems laiką leisti aktyviai - galime suorganizuoti edukacines ekskursijas po Dzūkijos Nacionalinį parką su intensyvia programa, maitinimu.

Sodyboje yra jaukus ir erdvus namas, tinkantis gimtadieniams šeimos šventėms, įmonės vakarėliams ar tiesiog atostogoms su šeima ir draugais. Name įrengta didelė virtuvė ,kurioje bus patogu gaminti valgyti net ir didelei kompanijai, 5 kambariai skirti miegoti šeimomis, dveji dušai, wc. Miegamų vietų – 25. Salė talpina iki 40 asmenų.

Pirties name yra įrengta rusiško tipo pirtis, kūrenama malkomis, padeda atgauti jėgas, praturtina dvasią ir svarbiausia – sustiprina sveikatą. Taip pat jauki erdvė pasisėdėjimui prie židinio, išėjus iš pirties. Pirties pramogos skirtos iki 15 žmonių vienu metu.

Sutvarkyta aplinka, žaliuojanti veja, atgaivinantis tvenkinys, tinklinio aikštelė, dvejos didelės pavėsinės, prie jų šašlykinės, laužavietės. Turime poilsio zoną - dvejas sūpynes. Patogios vietos jūsų automobiliams, privatumas (nėra pašalinių žmonių), nuošali teritorija.

Pagal pageidavimą – šventinis, kokybiškas, naminės ruošos maitinimas taip pat dekoravimas, puošimas renginiams. Edukacinės ekskursijos su gidu, leis susipažinti su Dzūkija, pamatyti etnografines dzūkų sodybas, medinę architektūrą, Ūlos „Akies“ ir „Bobos daržo“ šaltinius, aplankyti Merkinę ir jos apylinkes, piliakalnį, muziejų. Taip pat galimybė susipažinti su juodosios keramikos tradicijomis bei technologijomis, mokytis puodų žiedimo ir lipdymo bei galimybė įsigyti keramikos darbų meistro dirbtuvėse. Skanioji dalis - susipažinti su tradiciniais dzūkų valgiais: grikinės babkos kepimas ir ragavimas, grikių košės valgymas, duonos kepimas ir ragavimas, pyragėlių su grybais ragavimas.

„Sabo poilsis“ laukia poilsiautojų ir organizuoja ekskursijas ištisus metus.

Norintiems susisiekti - Kontaktai