Kodėl verta rinktis Sabo baidares?

Jei Jūs dievinate laukinę gamtą, aktyvius nuotykius bei vandens turizmą, atsidūrėte tinkamoje svetainėje, nes mes klientams siūlome aktyvaus laisvalaikio galimybes Merkinėje (Varėnos rajonas). Baidarių nuoma Dzūkijoje užsiimame nuo 2010-ųjų metų, visai neseniai klientams pradėjome siūlyti ir dviračių nuomą, tad nuo šiol, visus maršrutus galima apkeliauti ne tik baidarėmis, bet ir dviračiais.

Mes pasirūpinsime jūsų kelione visapusiškai: gera kaina išnuomosime baidares, suteiksime nakvynės paslaugas jaukioje kaimo turizmo sodyboje, taip pat pasirūpinsime Jūsų transportu, maitinimu bei pirties teikiamais malonumais.

Itin rūpinamės savo klientais, tad baidarių perkėlimo, sukrovimo darbų Jums atlikti nereiks. Viską už Jus atliks mūsų darbuotojai, o Jums liks tik pasinerti į aktyvaus laisvalaikio linksmybes.

SVARBU: rezervacijas priimame tik telefonu, tad jei norite keliauti geriausiu ir patogiausiu Jums laiku, nieko nelaukite ir iškart skambinkite mūsų kontaktais.

Esame įsikūrę jaukiame Merkinės miestelyje. Merkinė garsėja savo istorija, architektūriniais paminklais, akį traukia nuostabus kraštovaizdis. Čia yra garsusis piliakalnis, menantis ant jo stovėjusią pilį, kuri istoriniuose metraščiuose minima XII a. Nuo piliakalnio atsiveria Merkio, Nemuno ir Stangės santaka. 1,5 km į pietvakarius nuo Merkinės, Nemuno kairiajame krante, yra Jonionių akmenys – senovinė paleoastronominė stebykla.

 

 

Maršrutai

 • Maršrutas Ūlos upe Maršrutas Ūlos upe

  Ūla – tai nuostabi upė Dzūkijoje. Nors vanduo nuo daugybės aplinkinių „šaltinių“ yra truputį šaltokas, tačiau karštą vasaros dieną toks vanduo maloniai gaivina.

 • Maršrutas Merkio upe Maršrutas Merkio upe

  Merkys - tai devintoji pagal ilgį upė Lietuvoje. Jos ilgis apie 200 km. Baidarių maršrutai Merkio upe nėra sudėtingi, jie įveikiami daugeliui turistų.

 • Maršrutas Grūdos upe Maršrutas Grūdos upe

  Grūda – tai upė pietinėje Lietuvos dalyje - Dzūkijoje, Merkio kairysis intakas. Nuostabios gamtos fone besiraitanti ji itin vingiuota, pačiame žemupyje srauni ir rėvėta.

 • Maršrutas Varėnės upe Maršrutas Varėnės upe

  Varėnė - pietų Lietuvos upė, dešinysis Merkio intakas, įtekantis į Merkį Senojoje Varėnoje. Baidarių maršrutai Varėnės upe siekia apie 20 km.

 • Maršrutas Baltosios Ančios upe Maršrutas Baltosios Ančios upe

  Baltoji Ančia – tai upė pietų Lietuvoje. Išteka iš Ančios ežero Lazdijų rajone, teka į pietus pro Kapčiamiestį, po to pasuka į rytus, kur prieš vandens jėgainę yra užtvenkta. Už jėgainės upė teka pietvakarių kryptimi, o prie pat sienos su Baltarusija įteka į Nemuną. Baidarių maršrutai Baltosios Ančios upe parenkami pagal pageidavimus.