Maršrutas Varėnės upe

Nusprendėte, kad laisvą savaitgalį norite praleisti plaukdami baidarėmis? Vadinasi Jūs pasirinkote teisingai, tačiau liko dar vienas žingsnis – nuspręsti, kokia Dzūkijos upe plauksite. Vienas iš mūsų siūlomų variantų, tai keli maršrutai Varėnės upe.

Varėnė - pietų Lietuvos upė, dešinysis Merkio intakas, įtekantis į Merkį Senojoje Varėnoje. Baidarių maršrutai Varėnės upe siekia apie 20 km. Tai vienos dienos plaukimas, o kitą dieną galima plaukti Merkiu.

Baidarių maršrutai Varėnės upe Plaukimo baidarėmis atstumas (kilometrais)
Bobriškės – Senoji Varėna apie 20 km

 

Kainos - Baidarių nuomos kainos

Norintiems susisiekti - Kontaktai

Kiti maršrutai

 • Maršrutas Ūlos upe Maršrutas Ūlos upe

  Ūla – tai nuostabi upė Dzūkijoje. Nors vanduo nuo daugybės aplinkinių „šaltinių“ yra truputį šaltokas, tačiau karštą vasaros dieną toks vanduo maloniai gaivina.

 • Maršrutas Merkio upe Maršrutas Merkio upe

  Merkys - tai devintoji pagal ilgį upė Lietuvoje. Jos ilgis apie 200 km. Baidarių maršrutai Merkio upe nėra sudėtingi, jie įveikiami daugeliui turistų.

 • Maršrutas Grūdos upe Maršrutas Grūdos upe

  Grūda – tai upė pietinėje Lietuvos dalyje - Dzūkijoje, Merkio kairysis intakas. Nuostabios gamtos fone besiraitanti ji itin vingiuota, pačiame žemupyje srauni ir rėvėta.

 • Maršrutas Baltosios Ančios upe Maršrutas Baltosios Ančios upe

  Baltoji Ančia – tai upė pietų Lietuvoje. Išteka iš Ančios ežero Lazdijų rajone, teka į pietus pro Kapčiamiestį, po to pasuka į rytus, kur prieš vandens jėgainę yra užtvenkta. Už jėgainės upė teka pietvakarių kryptimi, o prie pat sienos su Baltarusija įteka į Nemuną. Baidarių maršrutai Baltosios Ančios upe parenkami pagal pageidavimus.