Maršrutas Ūlos upe

Nusprendėte kreiptis į mus dėl baidarių nuomos? Sveikiname, Jūs pasirinkote teisingai, tačiau liko dar vienas žingsnis. Reikia nuspręsti, kokia Dzūkijos upe plauksite. Vienas iš pasirinkimų tai baidarių nuoma Ūlos upe. Siūlome net aštuonis skirtingus maršrutus, tad kiekvienas išsirinks pagal savo poreikius.

O dabar, šiek tiek apie pačią upę. Ūla – tai nuostabi ir srauni upė, esanti Dzūkijoje. Nors vanduo nuo daugybės aplinkinių „šaltinių“ yra truputį šaltokas, tačiau karštą vasaros dieną toks vanduo maloniai gaivina. Ūla bei jos intakas - Grūdos žemupys yra ichtiologinis draustinis. Ūlos upė pasižymi srovės jėga ir veržlumu, kilpų ir vingių gausumu, todėl baidarės Ūla - puikus pasirinkimas aktyvaus poilsio mėgėjams. Upės ilgis siekia apie (55 km). Ūla puikiai tinka vandens turizmui. Plaukti ja gana įdomu ir sudėtinga: srauni tėkmė, pilna posūkių, daugybė išvirtusių medžių, smėlėtų skardžių, be to - šioje trasoje yra ne vienas Ūlos vingis.

Baidarių maršrutai Ūlos upe Plaukimo baidarėmis trukmė
Dubičiai – Krokšlys apie 3 val
Krokšlys – Rudnia apie 3 val
Rudnia – Kašėtos apie 2,5 val
Kašėtos – Pauosupės stovyklavietė apie 1 val. 40 min
Pauosupės stovyklavietė – Zervynos apie 1 val
Zervynos- Mančiagirės stovyklavietė apie 2 val
Mančiagirė – Trakiškių stovyklavietė apie 3 val
Trakiškiai – Paūliai apie 2 val

 

Kainos - Baidarių nuoma Ūla - kaina

Norintiems susisiekti - Kontaktai

Kiti maršrutai

 • Maršrutas Merkio upe Maršrutas Merkio upe

  Merkys - tai devintoji pagal ilgį upė Lietuvoje. Jos ilgis apie 200 km. Baidarių maršrutai Merkio upe nėra sudėtingi, jie įveikiami daugeliui turistų.

 • Maršrutas Grūdos upe Maršrutas Grūdos upe

  Grūda – tai upė pietinėje Lietuvos dalyje - Dzūkijoje, Merkio kairysis intakas. Nuostabios gamtos fone besiraitanti ji itin vingiuota, pačiame žemupyje srauni ir rėvėta.

 • Maršrutas Varėnės upe Maršrutas Varėnės upe

  Varėnė - pietų Lietuvos upė, dešinysis Merkio intakas, įtekantis į Merkį Senojoje Varėnoje. Baidarių maršrutai Varėnės upe siekia apie 20 km.

 • Maršrutas Baltosios Ančios upe Maršrutas Baltosios Ančios upe

  Baltoji Ančia – tai upė pietų Lietuvoje. Išteka iš Ančios ežero Lazdijų rajone, teka į pietus pro Kapčiamiestį, po to pasuka į rytus, kur prieš vandens jėgainę yra užtvenkta. Už jėgainės upė teka pietvakarių kryptimi, o prie pat sienos su Baltarusija įteka į Nemuną. Baidarių maršrutai Baltosios Ančios upe parenkami pagal pageidavimus.