Maršrutas Grūdos upe

Norite plaukdami stebėti neįtikėtinus Lietuvos gamtos vaizdus? Tuomet plaukite Grūda. Savo klientams siūlome kelis maršrutus Grūdos upe, tad Jums tereikia nuspręsti kiek kilometrų ketinate plaukti būtent šia upe.

Grūda – tai upė pietinėje Lietuvos dalyje - Dzūkijoje, Merkio kairysis intakas. Nuostabios gamtos fone besiraitanti ji itin vingiuota, pačiame žemupyje srauni ir rėvėta. Grūdos upei netrūksta užvartų, vietinės reikšmės lieptelių ir tiltelių. Ši upė puikiai tinka pavasariniams ar rudeniniams vienos dienos plaukimams patyrusiems vandenininkams. Baidarių maršrutai Grūdos upe driekiasi per Darželius, Marcikonių Plentą ir Puvočių poilsiavietę.

Baidarių maršrutai Merkio upe Plaukimo baidarėmis trukmė
Darželiai – Marcinkonių plentas apie 5 val
Marcinkonių plentas – Puvočių poilsiavietė apie 5 val

 

Kainos - Baidarių nuomos kainos

Norintiems susisiekti - Kontaktai

Kiti maršrutai

 • Maršrutas Ūlos upe Maršrutas Ūlos upe

  Ūla – tai nuostabi upė Dzūkijoje. Nors vanduo nuo daugybės aplinkinių „šaltinių“ yra truputį šaltokas, tačiau karštą vasaros dieną toks vanduo maloniai gaivina.

 • Maršrutas Merkio upe Maršrutas Merkio upe

  Merkys - tai devintoji pagal ilgį upė Lietuvoje. Jos ilgis apie 200 km. Baidarių maršrutai Merkio upe nėra sudėtingi, jie įveikiami daugeliui turistų.

 • Maršrutas Varėnės upe Maršrutas Varėnės upe

  Varėnė - pietų Lietuvos upė, dešinysis Merkio intakas, įtekantis į Merkį Senojoje Varėnoje. Baidarių maršrutai Varėnės upe siekia apie 20 km.

 • Maršrutas Baltosios Ančios upe Maršrutas Baltosios Ančios upe

  Baltoji Ančia – tai upė pietų Lietuvoje. Išteka iš Ančios ežero Lazdijų rajone, teka į pietus pro Kapčiamiestį, po to pasuka į rytus, kur prieš vandens jėgainę yra užtvenkta. Už jėgainės upė teka pietvakarių kryptimi, o prie pat sienos su Baltarusija įteka į Nemuną. Baidarių maršrutai Baltosios Ančios upe parenkami pagal pageidavimus.