Baidarių nuoma

Baidarių nuoma

 

Džiaugiatės pagaliau atšilusiu oru ir kuriate turizmo bei poilsio planus Lietuvoje? Jus itin domina aktyvus poilsis gamtoje? Tuomet keliaukite baidarėmis ir patirkite naujus įspūdžius. Tiesiog atidėkite į šalį nesibaigiančius darbus, palikite namuose slegiančius rūpesčius bei blogą nuotaiką, atitrūkite nuo kasdienybės ir pasileiskite į naują nuotykį Dzūkijos upėmis (Ūla, Merkys, Grūda, Varėnė, Baltoji Ančia). Klientams siūlome įvairiausius maršrutus ir skirtingas upes, tad galėsite patys nuspręsti, ką norite pamatyti ir kokio sraunumo upe norite plaukti. Taigi kaip matote, baidarių nuoma Dzūkijoje, tai puikus būdas aktyviai bei smagiai praleisti laisvalaikį.

Kodėl vis labiau populiarėja baidarių nuoma Dzūkijoje?

Turizmas Lietuvoje tapo itin populiariu laisvalaikio būdu. Lietuvius ypač traukia aktyvus poilsis, toks kaip baidarių nuoma ar kelionės po Lietuvą. Keliauti ir pažinti Lietuvos kraštus plaukiant upe yra kur kas įdomiau nei kelionės automobiliu ar autobusu. Be to – vandens turizmas pranašumą turi vasarą, kuomet karštomis dienomis norisi atsigaivinti. Svarbu tik pasirinkti tinkamą maršrutą, kad plaukiant būtų galima grožėtis stulbinančiais vaizdais. Dėl to vis daugiau turistų susidomi baidarių nuomos paslaugomis Dzūkijoje, kuri garsėja vaizdingais kraštovaizdžiais.
 
Baidarių nuoma Dzūkijoje, Merkio upe arba jos intaku – Ūla, leidžia pajusti gamtą, patirti gausybę nuotykių ir nepamirštamų akimirkų susipažįstant su gražiausiomis Lietuvos vietomis. Plaukimas baidarėmis Dzūkija sudaro galimybę pasigrožėti miškingomis atkarpos, smėlėtais skardžiais, žaliuojančiomis pievomis bei atodangomis.
 
SVARBU: rezervacijas priimame tik telefonu, tad jei norite keliauti geriausiu ir patogiausiu Jums laiku, nieko nelaukite ir skambinkite mūsų kontaktais.

 

Kainos - Baidarių nuomos kainos

Norintiems susisiekti - Kontaktai

Maršrutai

 • Maršrutas Ūlos upe Maršrutas Ūlos upe

  Ūla – tai nuostabi upė Dzūkijoje. Nors vanduo nuo daugybės aplinkinių „šaltinių“ yra truputį šaltokas, tačiau karštą vasaros dieną toks vanduo maloniai gaivina.

 • Maršrutas Merkio upe Maršrutas Merkio upe

  Merkys - tai devintoji pagal ilgį upė Lietuvoje. Jos ilgis apie 200 km. Baidarių maršrutai Merkio upe nėra sudėtingi, jie įveikiami daugeliui turistų.

 • Maršrutas Grūdos upe Maršrutas Grūdos upe

  Grūda – tai upė pietinėje Lietuvos dalyje - Dzūkijoje, Merkio kairysis intakas. Nuostabios gamtos fone besiraitanti ji itin vingiuota, pačiame žemupyje srauni ir rėvėta.

 • Maršrutas Varėnės upe Maršrutas Varėnės upe

  Varėnė - pietų Lietuvos upė, dešinysis Merkio intakas, įtekantis į Merkį Senojoje Varėnoje. Baidarių maršrutai Varėnės upe siekia apie 20 km.

 • Maršrutas Baltosios Ančios upe Maršrutas Baltosios Ančios upe

  Baltoji Ančia – tai upė pietų Lietuvoje. Išteka iš Ančios ežero Lazdijų rajone, teka į pietus pro Kapčiamiestį, po to pasuka į rytus, kur prieš vandens jėgainę yra užtvenkta. Už jėgainės upė teka pietvakarių kryptimi, o prie pat sienos su Baltarusija įteka į Nemuną. Baidarių maršrutai Baltosios Ančios upe parenkami pagal pageidavimus.