Sodyba Jūsų šventėms

Maloniai kviečiame į mūsų pokylių salę!

"Sabo poilsis" sodyboje yra atskiras namas, skirtas šventėms. Sodyboje švenčiamos vestuvės, krikštynos, gimtadieniai, rengiami klasiokų, grupiokų, bendradarbių susitikimai arba galima tiesiog maloniai ir turiningai praleisti laiką su draugais ar šeima. Sodyboje įrengta jauki pokylių salė talpina iki 60 asmenų, apgyvendiname 25 asmenis.

Iš viso miegamų vietų "Sabo poilsyje" yra 50.

Jūsų patogumui siūlome maitinimo ir aptarnavimo paslaugas. Profesionalūs virėjai pasirūpins šventinio stalo patiekalais ir užkandžiais. Taip pat galime pasiūlyti renginių organizatorius, vakaro vedėjus, muzikantus, dekoratorius.

Sodyba įkurta gražioje ir patogioje vietoje – nuostabus kraštovaizdis puikiai tinka santuokos ceremonijos organizavimui. Pateiksime puikų pasiūlymą dėl santuokos vietos įrengimo, dekoravimo, fotografavimo.

Laisvalaikiui – pirtis, kubilas, tinklinio aikštelė, lauko pavėsinės, šašlykinė, vaikų žaidimo aikštelės, supynės, baidarės.

Patikėkite šventės organizavimo rūpesčius profesionalams! Rezervuokite vietą vestuvėms iš anksto! Priimami užsakymai sekančiam Vestuvių sezonui.

 

Pasižvalgykite po mūsų sodyboje vykusių švenčių akimirkas.