Dviračių nuoma Dzūkijoje

Dviračių nuoma Dzūkijoje

 

Jau ne vienerius metus užsiimame baidarių nuoma Merkinėje, Varėnos rajone. Tačiau mūsų komanda plečiasi, todėl didėja ir siūlomų paslaugų pasirinkimas. Štai, startavo nauja paslauga: dviračių nuoma, kurią teikiame visoje Merkinėje (Varėnos rajonas). Dviračių nuomą siūlome kiekvienam, kuris nebijo aktyvaus poilsio ir nori pasidairyti po apylinkes. O galbūt Jūs tiesiog norite išbandyti kažką naujo ir visus maršrutus apkeliauti ne upe, o žavingais Merkinės keliukais? Tuomet žygiai dviračiais Dzūkijoje, taip pat tinkamas variantas Jums. Kiekvienas, pasirinkęs žygį dviračiais gaus žemėlapį, kuriame bus pažymėtos visos lankytinos vietos ir poilsio punktai, todėl ne tik mankštinsitės bei smagiai leisite laiką, tačiau ir daug sužinosite apie nuostabiausias Dzūkijos vietas. Juk verta leisti laiką ne tik smagiai, bet ir informatyviai, tiesa? Svarbu paminėti ir tai, jog siūlome net aštuonis skirtingus važiavimo dviračiais maršrutus, tad iš ko rinktis, tikrai turėsite.

Mūsų siūlomame dviračių asortimente yra:

  • moteriški dviračiai;
  • vyriški dviračiai;
  • vaikiški dviračiai;

Tad kiekvienas poilsiautojas gaus dviratį pagal poreikius ir pageidavimus. Žinia, vasara – ir aktyvaus laisvalaikio metas, tad, jei norite pamiršti visus mieste kamavusius rūpesčius, ir puikiai praleisti laiką, siūlome leistis į nuotykių kupiną kelią vingiuotais Merkinės miškų takais už patrauklią kainą su kokybiškais ir patikimais dviračiais. Svarbu paminėti, jog visi maršrutai parengti taip, jog Jūs apvažiuojate ratą ir grįžtate ten, iš kur pasiėmėte dviratį, tad visą laiką Jus sups vis kiti, nepriekaištingi Merkinės vaizdai.

Mes visada rūpinamės savo klientais ir tausojame jų sveikatą, tad, jei jaučiate, jog pavargote ir nebeįveiksite maršruto, sustokite artimiausiame poilsio punkte ir paskambinkite mums. Atvyksime ir parvešime Jus atgal į dviračių priėmimo/pridavimo punktą.

Taigi visiškai nesvarbu, ar Jūs keliausite vienas, norėdamas atsipalaiduoti, ar dviese, tikėdamiesi, romantiškai praleisti dieną ir niekur neskubant, apžiūrėti apylinkes, o galbūt surinksite didžiulę kompaniją ir pasinersite į aktyvių linksmybių sūkurį, garantuojame, dviračių Jūsų žygiui užteks visiems! Svarbiausia, nepamirškite iš anksto rezervuoti vietų, o profesionaliu aptarnavimu ir gera nuotaika pasirūpinsime mes, SABO BAIDARĖS.

Tiesiog susiraskite smagią kompaniją, kuri kaip ir Jūs mėgsta aktyvų ir linksmą laisvalaikį gamtoje bei patirkite naują nuotykį su SABO dviračiais!

SVARBU: rezervacijos internetu negalimos, todėl, jei norite keliauti geriausiu ir patogiausiu Jums laiku, nieko nelaukite ir skambinkite mūsų kontaktais.

 

Kainos - Dviračių nuomos kainos

Norintiems susisiekti - Kontaktai