Maršrutas Merkio upe

Baidarių nuoma merkinėje Jus itin sudomino? Ketina plaukti pirmą kartą ir norite, kad Jūsų kelionė būtų nesudėtinga? Tuomet siūlome plaukti Merkiu.

Merkys - tai devintoji pagal ilgį upė Lietuvoje. Jos ilgis apie 200 km. Baidarių maršrutai Merkio upe nėra sudėtingi, jie įveikiami daugeliui turistų. Pasitaikančios kliūtys – įvirtę medžiai ir po vandeniu slypintys akmenys. Tačiau plaukti Merkio upe yra gerokai paprasčiau negu Ūla. Baidarių maršrutą Merkio upe galima pasirinkti pagal kilometražą. Merkys, tekėdamas per Dzūkijos nacionalinį parką, ties Merkine įteka į Nemuną.

Baidarių maršrutai Merkio upe Plaukimo baidarėmis trukmė
Valkininkai – Pamerkiai apie 18 km
Pamerkiai – Maskauka apie 17 km
Maskauka – Senoji Varėna apie 8 km
Senoji Varėna – Perloja apie 12 km
Perloja – Paūliai apie 12 km
Paūliai – Puvočiai apie 7 km
Puvočiai –Trasninkas apie 4 km
Trasninkas – Merkio stovyklavietė apie 8 km
Merkio stovyklavietė – Merkinė apie 3 km

 

Kainos - Baidarių nuomos kainos

Norintiems susisiekti - Kontaktai

Kiti maršrutai

 • Maršrutas Ūlos upe Maršrutas Ūlos upe

  Ūla – tai nuostabi upė Dzūkijoje. Nors vanduo nuo daugybės aplinkinių „šaltinių“ yra truputį šaltokas, tačiau karštą vasaros dieną toks vanduo maloniai gaivina.

 • Maršrutas Grūdos upe Maršrutas Grūdos upe

  Grūda – tai upė pietinėje Lietuvos dalyje - Dzūkijoje, Merkio kairysis intakas. Nuostabios gamtos fone besiraitanti ji itin vingiuota, pačiame žemupyje srauni ir rėvėta.

 • Maršrutas Varėnės upe Maršrutas Varėnės upe

  Varėnė - pietų Lietuvos upė, dešinysis Merkio intakas, įtekantis į Merkį Senojoje Varėnoje. Baidarių maršrutai Varėnės upe siekia apie 20 km.

 • Maršrutas Baltosios Ančios upe Maršrutas Baltosios Ančios upe

  Baltoji Ančia – tai upė pietų Lietuvoje. Išteka iš Ančios ežero Lazdijų rajone, teka į pietus pro Kapčiamiestį, po to pasuka į rytus, kur prieš vandens jėgainę yra užtvenkta. Už jėgainės upė teka pietvakarių kryptimi, o prie pat sienos su Baltarusija įteka į Nemuną. Baidarių maršrutai Baltosios Ančios upe parenkami pagal pageidavimus.